piątek, 14 lutego 2014

Julcia ,,Mała''

Nawaliłam, tak wiem.
Wszystkie zwiastuny są wykonane ale ja nawet nie mam siły żeby je załadować i dodać post.
Czuję się jakbym miała depresje, denerwują mnie wszystko co widzę.
Rano widzę te same widoki, ta sama droga do szkoły i ci sami ludzie. I ja mam już tego po prostu dosyć.
Ja nie mam siły na nic.
Ktoś sobie morze pomyśleć że ,, Czym ona może być
Ale czy ktoś z waz miał anemię? Wiecie, za mało hemoglobiny w ciele.
Do tego ja jeszcze jestem nie dotleniona przez co dzisiaj mama mi pomagała wstawać z łóżka do szkoły bo mnie wszystko bolało. Całymi dniami śpię, przychodzę do domu i pierwsze co robię to kładę się do łóżka i zasypiam na osiem godzin. Postanowiłam dodać pierwszy zwiastun  jaki mi się nasunął pod ręce ( przepraszam że nie idę kolejką) i dać sobie odpocząć te kilka dni. Dzięki ci Boże że od dzisiaj mam ferie. Dlatego postaram się większość dodać w poniedziałek, wiem kolejna obietnica której mogę nie spełnić ale jednak się postaram. A kiedy będzie nowa stażystka/ lub dwie stażystki to biorę sobie urlop. (UWAGA, HEJTY LECĄ)

Więc bez dłuższego gadania.
Internet się stawił przeciw mnie i nie wiem czemu nie udaje mi się otworzyć tego jako  video w linku więc tutaj jest link:

http://www.youtube.com/watch?v=ZtaGHP-U2xc


3 komentarze:

 1. Kochammmm!!!!!!!! Jest taki zajebisty,że ryczę ze szczęścia.Nie wiem jak to powiedzieć,ale mam nagły przypływ weny.Nie mam żadnych zastrzeżeń co do zwiastunu. Liczę,że ten urlop będzie krótki i niebawem do nas wrócisz z nowymi pomysłami na zwiastuny
  Twoja wielka fanka 'Mała"

  OdpowiedzUsuń
 2. ps.zdrówka życzę,może i nie wiem jak to jest mieć anemie,ale wiem jak to jest że masz problemy z chodzeniem na dłuższą metę.Wiem także co to znaczy niedotlenienie.Życzę Ci abyś się dobrze czuła i nigdy nie smutała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje, miejmy nadzieje że te ferie jakoś mnie naprawią.

   Usuń