środa, 18 września 2013

STAŻ

To jest moja opinia o stażystach nie każdy musi się z nią zgadzać Hevi i Malina Truskawkowa mają szanse na staż na mojej stronie :) Zapraszam do zapoznania się ze swoją oceną :) 


Hevi:
Tworzy: Pół roku pracy 
Program: Movie Maker 2.6


Na wstępie zraziło mnie to że polskie znaki " ą, ę, ł  itp." odznaczają się od całości pogrubione większe... Nie. Zmień czcionkę. Zaczynasz na czarnej teksturze a później jasna. Nie, jak już robisz na jednej zakończ to. Chyba że jedna inna na wstęp ale też nie takie odróżnienie koloru. I znowu później ciemna. Za długo pokazujesz zdjęcia. Jeżeli chcesz tak długo to ruszaj  nimi w przód, tył, w boki, rozmywanie co kolwiek ale nie zostawiaj ich tak długo na pastwę losu. W 1:33 znika napis i pojawia się i znowu znika i wyskakuje Zayn to jest do poprawy. I taki nagły koniec bez wyciszenia bez uprzedzenia widza. Nie rozumiałam też fabuły. Ja mam dla Ciebie propozycje :) jeżeli wykonasz zwiastun bez tych błędów przyjmę Cię na staż :D 

Do uzgodnienia 

Malina Truskawkowa:
Tworzy: ok. dwa tygodnie. 
Program: Movie Maker 2.6


Wstęp, jest dobry nic do niego nie mam. Za to 0:20 napis tak dziwnie się rusza lepiej by to wyglądało gdyby zostało w miejscu. Kolejny napis to samo i znowu i jeszcze raz i tak cały czas. W 2:16 tak mi szybko napis mignął że musiałam cofać. Powinno być dłużej to samo jest 2:58 3:05 identycznie i końcowe napisy także skaczą. Chciałabym żebyś przysłała mi jeszcze jakiś swój filmik ponieważ podoba mi się to co robisz i chciałabym Cię jako stażystkę :) 

Do uzgodnienia 

Lusieeek
Tworzy: Półtorej roku 
Program: Movie Maker 2.6 


Wstęp trzy sekundy napis ale brak muzyki? Tak nie można ewentualnie wyciszyć ale brak odpada. Gif Niallera nie pasuje w 0:06 tam rusza ustami a jest brak słów brak, muzyki nawet! w 0:16 jest to samo... W 0:42 jest beznadziejny napis radziłabym go zmienić. W 1:28 za szybko znika napis nikt nie chce go zatrzymywać żeby przeczytać a uwierz że nikt szybko nie chce czytać tylko wolno ze zrozumieniem więc musi być dłużej. Jeżeli "Zaczyna się na alkoholu" to bez kropki za "alkoholu" ponieważ nie kończysz zdania a gif też tego za Ciebie nie robi jeżeli później piszesz "Poprzez narkotyki" i "poprzez" powinno być wtedy z małej litery i to samo z "samookaleczeniem" dopiero tam powinna być kropka i kolejne zdanie z dużej litery a do tego tu jest błąd nie " samookaleczaniu" tylko "samookaleczeniu"  zaraz po tym pojawia się gif i widać kobiecą nogę a przecież mówimy o chłopaku nie pasuje ;x 2:50 "jeżeli chcesz się dowiedzieć: " ale czego chcesz się dowiedzieć prawidłowo jest "Jeżeli chcesz zobaczyć jak potoczą się jego losy odwiedź..." albo coś w tym stylu. Link do bloga powinien być w jednej linijce tak jest prawidłowo ale nie każdy się tego stosuje. Na sam koniec podpisałaś się wszystko ładnie ale po co "zapraszam" dodaje się to przed linkiem wychodzi na to że zapraszasz na nie wiem, swoją nazwę? Bo inaczej tego zrozumieć nie można.... Za długie i wejście w piosence ja bym wycięła struny gitary i zaczęła od melodii ze słowami.

Przepraszam ale za dużo błędów znalazłam. Jeżeli poprawisz to wszystko zgłoś się jeszcze raz :) 


Klaudia Afromental 
Tworzy: Około rok 
Program: Movie Maker 


Wstęp jasne "niebo"? Za dużo różu i to mówię ja która lubi ten kolor. Gif jako tekstura? Nie widzisz że się trzy razy cofa? Wiek w zdaniu pisze się słownie nie "18 latka" tylko "osiemnastolatka" bo to brzmi wtedy "osiemnaście latka" zero zrozumienia. W 0:12 gif się cofa pod koniec. Nie rób spacji przed przecinkiem! Polska gramatyka i znowu cofa się gif pod teksturą. Po raz kolejny te same błędy. 0:20 Robert Pattinson zachodzi "chmurkami" 
O to mi chodzi. W 0:35 obrazek cofa się trzy razy. "Tego dowiecie się czytając bloga" serio bloga? Myślałam że "blog" a link jak szybko się pojawił tak samo szybko zniknął. Nie zdążyłam go przeczytać. 
Z takimi błędami wydaje mi się  że roku nie tworzysz. Do tego cała historia ściągnięta ze zmierzchu już znam nawet koniec. 

Odmowa

Natalia Afromental 
Tworzy: Około 3 tygodnie 
Program: Movie Maker


Wstęp... po piątej sekundzie zaczęła się muzyka a powinna już od pierwszej. Ten sam problem co u koleżanki wyżej gif rusza ustami a nie ma słów z tym trzeba uważać. "ona skrywa tajemnicę" ręka mężczyzny są gify gdzie widać że to ręka kobiety i raczej takich używamy. Za szybko się kończy nie rozwinęłaś fabuły a już koniec. Za mało napisów za krótko trwa nagle się kończy brak końcowych informacji. Nie mogę więcej opisać z tego co dostałam za mało wszystkiego.

Za jakiś czas możesz próbować 2 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się zwiastun Maliny Truskawkowej. Jak dla mnie (jako widza), te napisy powinny się poruszać i tak jest nawet lepiej, niż jakby były nieruchome. Trzymam za nią kciuki. ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=TgXJTlzgy8g ;3

    OdpowiedzUsuń